Силовики і військові здійснять паломництво до святинь Холодного Яру

23 липня 2015, 13:55

1

Із благословення Митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, з метою залучення воїнів АТО та їх родин до участі у паломництві, а також усіх бажаючих взяти участь у заході, 25-26 липня у селищі Суботів відбудеться перше у своєму роді паломництво до святинь Холодного Яру під назвою "Холодноярська проща", яке звершиться під гаслом «Одне Хрещення - Єдина Церква, Єдина Держава».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав волонтер і правозахисник Валерій Макєєв, пише Вечірка.

Паломництво організовано для представників силових і військових структур, за ініціативи Синодального управління військового духовенства УПЦ КП. Представники силових і військових структур прибуватимуть на паломництво разом із членами сімей. Багато хто із паломників брав безпосередню участь у проведенні АТО.

Синодальне управління військового духовенства запросило представників із Збройних сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної фіскальної служби України, Генеральної прокуратури України».

- - О 13.45 відбудеться збір паломників біля Іллінської церкви (родова церква-усипальниця Богдана Хмельницького). Відкриття паломництва "Холодноярська проща", а також освячення храму Св. Петра Багатостраждального (Калнишевського) очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Дуже буду вдячний за відгук до участі усіх організацій колишніх та діючих воїнів АТО, волонтерських організацій у тому числі - разом із родинами щодо участі в заході. Транспорт до міста паломництва для учасників забезпечуємо. Проживання - в наметах. Харчування – військово-польове ( дякую прикордонникам). З собою – каремат або спальний мішок, – написав Валерій Макєєв.

Запис за телефоном 0 67 208 48 54 – Ярослав, Олександр ( синодальне управління УПЦ КП).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору