Свинарчук став Гладковським

29 грудня 2014, 13:50

7aa41c921eb0cf94b341f2368112cb52Управляючий компанією «Богдан» Олег Свинарчук, якому навесні цього року Порошенко довірив керувати його виборчою кампанією в Черкаській області, змінив своє прізвище на Гладковський (по матері), пише «Деловая столица».

Це сталося після того, як наприкінці літа вже Президент Порошенко призначив Свинарчука головою Міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Видання зазначає, що після такого вчинку можна припустити: отримана Гладковським (Свинарчуком) посада стане трампліном для подальшої політичної кар’єри.

«Напевне, зміна прізвища Свинарчуку знадобилась для того, щоб зовні перестало здаватись, що Порошенко намагається тотально контролювати вказаний напрям. Адже міжвідомча комісія – це майданчик для узгодження інтересів і пропозицій президентської адміністрації, РНБО, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Секретаріату Кабміну, ряду міністерств (закордонних справ, оборони, фінансів, економічного розвитку і торгівлі), Державної фіскальної служби, Держслужби експортного контролю, Державного космічного агентства і держконцерну «Укроборонпром». На посаді голови комісії Олег Гладковський має можливість увійти в курс діяльності всіх вищезгаданих структур, і не виключено, що в якійсь із них він з часом займе крісло керівника (якщо десь воно звільниться). Або ж відразу отримає посаду першого віце-прем’єра, яка поки що залишається вакантною», – зазначає видання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору