“Святий Миколай” допоміг і черкаським чотирилапим

22 грудня 2019, 12:32

Понад 3,7 тисяч гривень для допомоги безпритульним тваринам зібрали до Дня Святого Миколая оригінальні ідеї черкащан.

До Дня Святого Миколая ми організували благодійний ярмарок, де кожен міг придбати різдвяні чобітки, ялинкові прикраси, креативні ялинки, святкові листівки, виготовлені руками студентів-дизайнерів, - розповіла старший викладач кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету Олена Галицька.

– Ця благодійна акція зібрала майже 800 гривень, які ми передали благодійному фонду «Життя» - для закупівлі кормів на зиму котикам і собачкам, яких забрали із вулиць для пошуку нового дому. Цьогоріч із нашими студентами ми підтримали вже біля двох десятків таких благодійних акцій, що подарували комусь надію і шанс на краще життя, - говорить вона.

Майже 2200 гривень зібрала також провідна ІТ-компанія.

Так само як і люди, тварини також хворіють – відразу у кількох наших підопічних було виявлено цукровий діабет, при якому можливо нормально жити, контролюючи рівень цукру у крові. І саме завдяки зібраним коштам нам вдалося придбати спеціальний глюкометр для тварин. А, завдяки підтримці соціально відповідального бізнесу, крім засобів контролю глюкози крові, тваринкам придбали спеціальні лікувальні корми, - констатувала президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору