Свавіллю – ні! – у Черкасах мітингують проти арешту Пустовара

29 березня 2016, 18:32
1459261012-477

Фото з сайту zmi.ck.ua.

Близько 60 осіб (представники громадських та підприємницьких організацій області) у ці хвилини на Соборній площі пікетують проти арешту Владислава Пустовара. Люди не вірять, що головний поліцейський Черкащини міг дати хабар і вважають цю резонансну справу замовною акцією проти принципового правоохоронця.

Мітингарі тримають у руках плакати: "Свавіллю - ні!", "Черкащина - за Пустовара", "Свободу Пустовару", "Кому потрібне місце Пустовара?", "Підприємці - за Пустовара".

За словами заступника міського голови Черкас Геннадія Шевченка, до Києва розбиратися у ситуації їздили міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

1X-AMTdh8sI

Фото з сайту zmi.ck.ua.

- Їм там розповіли, що все жахливо. Але зараз потихеньку випливає, що не все там так погано. Що це спланована акція по усуненню принципової людини. Те, що ми знаєм, то Владислав Пустовар ніякого хабаря нікому не давав і розмову про це не вів. Ніби була якась особа, ректор юридичної академії, яка замість Пустовара без його присутності дала від його імені хабар... До самої процедури і до цієї ситуації є багато запитань. Я впевнений, що ситуація вирішиться, оскільки там немає чого юридичного закидати Пустовару. Мене цікавить, якщо він зможе і буде говорити, що будуть робити міністр і всі інші, хто зробив такі гучні заяви до розслідування, до рішення суду. Є всі підстави вважати, що це замовна акція, - повідомив  у коментарі "Про все" Геннадій Шевченко.

Також він зазначив, що майже всі народні депутати від Черкащини стали на захист Владислава Пустовара. А народний депутат Олег Петренко у перші години надав підозрюваному адвоката.

Коментарі

Petr Chernyavskiy сказав:

ВЛАДА ЗНІМАЕ МАСКИ.
Сьогодні відбулось три мітинги на захист підло підставленого та заарештованого очільника УМВС України в Черкаській області ПУСТОВАРА. Велика кількість громадських організацій звернулась з листом до всіх органів влади, включаючи Президента. Адже Пустовар був останнім форпостом в боротьбі з корупцією та рекетом на Черкащині. Він останній, хто залишився, як рекомендований силами майдану, але й до нього вже дійшли брудні руки найбільш корумпованої в світі – української влади. Стає все більш очевидним, що влада сама вирішила очолити корупцію і тому прибирає з посад всіх, хто реально бореться з нею, а значить за Україну. Аналізуючи всі інші події, які відбуваються в державі, ми далі можемо ставити в один ряд: підконтрольність антикорупційних структур Президенту та Премєру, зв’язування ініціативи Саакашвілі в боротьбі з корупцією на державному рівні (а не лише на регіональному) , політичну розправу з чесними і патріотичними нардепами Фірсовим та Томенком, Звільнення з посади заступника генпрокурора Сакварелідзе за доносом маже десятка корумпованих регіоналів на чолі з Ківаловим і т.д. (Це не Шокін звільнив Сакварелідзе, а Президент, як і Фірсова з Томенком. Це не «шістьорки» підставили Пустовара, а їх кормільці) . Державна влада майже на всіх рівнях зняла маску і почала відкриту боротьбу з залишками представників революції гідності. Тому вони лякають нас тим, що позачергові вибори до Верховної влади приведуть до неї ще більше регіоналів. А хто в цьому винен? І чим ви сьогодні кращі за вчорашніх ригів? Крадете не менше, корупцію возвели в ранг державної політики, скоро поміняєтесь владою, як Путін з Медведевим, – Яценюковця в парламент, а Гройсмана в Премєри і знову деребан по тому ж колу. Так дійсно, в разі перевиборів країну чекають великі зміни і потрясіння. Дійсно прийдуть до влади більше регіоналів, але й більше правих радикалів з Західних регіонів. І домовитись вони точно не зможуть, і протистояння буде ще більшим. Саме тому і наступний парламент буде недовговічним. І лише тоді люди можливо зрозуміють, що потрібно вибирати не знайомі прізвища, не одних і тих же 20 років поспіль, а зовсім інших людей, які ніколи не були при владі, яких ми не знаємо, але які подають надію. Цих ми вже добре знаємо, тому і надій ніяких.Текст коментаря

Вгору