Судитимуть лісничого, який незаконно притягував інших осіб до адмінвідповідальності

03 березня 2017, 13:51

3 березня 2017 року за наслідками досудового розслідування прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно працівника підрозділу Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Слідством встановлено, що вказаний службовець, будучи працівником правоохоронного органу, з мотивів кар’єризму та з метою штучного нарощення показників у роботі щодо збільшення кількості виявлених адміністративних правопорушень та притягнутих до відповідальності осіб, у період з грудня 2014 року до липня 2015 року склав та видав завідомо неправдиві офіційні документи, за якими до двох громадян застосовано адміністративні стягнення у вигляді штрафів за правопорушення, які вони не вчиняли.

Довідково: Санкції статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору