Судитимуть черкащанку, яка підробляла договори оренди квартир

26 грудня 2017, 14:44

До суду направлено справу відносно 29-річної гр. К., яка підробляла договори оренди квартир від імені іншої особи та шляхом обману і зловживання довірою, заволодівала грошовими коштами потерпілих

Досудовим розслідуванням встановлено, 29 – річна черкащанка гр. К., повторно маючи умисел на заволодіння чужим майном, шляхом обману вчиняла шахрайські дії і заволодівала майном потерпілих, що виразилося в тому, що вона знаходила оголошення про оренду квартир в місті Черкаси через світову мережу Інтернет, після чого зустрівшись із суборендарем квартири, орендувала вказану квартиру.

Після чого гр. К. викладала оголошення про довгострокову оренду вказаної квартири, видаючи себе за власника та демонструвала вказану квартиру охочим орендувати її на тривалий термін.

У подальшому, потерпілі будучи введені в оману, щодо права власності на вказану квартиру, пересвідчившись, що вказана квартира в гарному стані,  заключали договори оренди квартири та передавали грошові кошти за так звану «оренду квартири».

Таким чином, гр. К., обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому повторно, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України, а також у підробленні та використанні завідомо підробленого документу ст. 358 КК України.

Разом з тим, вона ж, повторно продовжуючи злочинний умисел, направлений на заволодіння майном, перебуваючи в приміщені ТРЦ «Депот» в місті Черкаси по вулиці Шевченка, використовуючи незаконно здобутим шляхом платіжну карту ПАТ КБ «Приват Банк» без дозволу власника, несанкціоновано втрутилася в роботу автоматизованої банківської системи та здійснила операції отримання готівкових коштів.

Таким чином, гр. К. вчинила  кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до підробки інформації, вчинено повторно) та ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, вчинено повторно) КК України.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору