Судять черкаського пенсіонера через допис у “Фейсбук”: як минуло перше засідання

27 січня 2021, 09:17

Пенсіонера Володимира Терещенка судять за репост картинки у фейсбуці. Працівники СБУ знайшли на сторінці чоловіка пост дворічної давності, де він начебто закликає до насильницького повалення державного ладу. У дописі з фейсбуку, який поширив пан Володимир, були слова про негідників при владі, про стадіон, де треба їх зібрати, та про розстріл.

Про це інформує "5 канал".

Прокурор зачитує звинувачення та санкцію статті – максимальний термін – три роки за ґратами.

У суді Володимир Терещенко сидить з опущеною головою, після засідання зізнається: йому було дуже соромно, що доводиться тут перебувати. А ще каже, що не пам'ятає, як той допис опинився на його сторінці у соцмережі.

Коштів на адвоката у пенсіонера немає, утім захищати обвинуваченого погодилася Українська Гельсінська спілка з прав людини. Адвокатка, яка вивчала справу, переконана: складу злочину в діях Володимира Терещенка немає.

- Слідством не здобуто жодних доказів, що Терещенко мав на меті якісь там цілі повалити якийсь конституційний лад, якісь державну владу, навіть якби Терещенко апріорі розмістив на своїй сторінці у ФБ репост, то ніяких наслідків це за собою не потягло, під час огляду сторінки у ФБ цієї картинки цю сторінку подивилася аж одна людина, – пояснила адвокатка Людмила Геращенко.

За пів години перше засідання закінчилось, але судова тяганина триває. Для Володимира Терещенка, попри підтримку друзів та знайомих, звинувачення виявилися дуже болючими.

- Я просто фізично розмазаний як особистість, як якийсь злочинець, подонок, людина без моралі, жорстоко, – каже обвинувачений Володимир Терещенко.

Наступне засідання у справі суд призначив на 15 лютого, тоді планують заслухати свідків.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Дядя Вася :

Я в шоці.
Це показує рівень наших органів

Юзік :

Верной дорогой идете товарищи! Пенсіонеру рзкіш- судять. А могли б кийками відходити.

Катя :

Найшли за ЩО і до КОГО доколупаться! Ділом займіться а не хєрньою страдаєте! Правильно той дідусь писав(якщо ше це дійсно правда)!

Сергей :

Я не вижу сидящей штепы и ей похожих

Андрій :

Квартал-95 налякався?

Вгору