Суддя з Житомирської області протягом 6 місяців працюватиме на Черкащині

08 серпня 2017, 17:44

Президент Петро Порошенко перевів суддю Лугинського районного суду Житомирської області на роботу до Черкаської області, пише "Житомир.Info".

Указ про призначення та тимчасове переведення суддів президент підписав 7 серпня.

Згідно із документом, шляхом відрядження строком до шести місяців суддя Лугинського районного суду Житомирської області Денисюк Ілона Іванівна переводиться на роботу на посаді судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

АНТОН :

В Умані була повія Ілона  Денесюк. Голова вищої ради юстиції Колісніченко Володимир  Миколаєвич її підібрав, зробив штатною коханкою, струганув  її диття  а подім щоб вона не верещала  зробив  її
судею.Потім ми дивуємся, що в Україні відсутне ПРАВОСУДДЯ.

Володя :

Колісніченко в.м., це така паскуда що обкрадала підприємців, людей. Він підбирає таку шваль як дівки що стоят по трасі такі як та Ілона Д. яку він зробив судею а потім із них повій робе суддів і вони нас, вас судят на його замовлення. ДУМАЮ, ЩО КОЛІСНІЧЕНКО ПРИСЛАВ ЦЮ ЦТИЦЮ ІЗ статусом судді І.Денесюк в Умань щоб в черговий раз чужими руками зробити свою чорну справу. У когось щось має намір ця паскуда знову відібрати використавши прислану птаху. З НАЗВОЮ СУДДЯ і.і.дЕНЕСЮК. СУМНІВУ НЕ МАЮ. що колісніченко зову щось мутить.ЦЕ ТОЧНО. чАС ПОКАЖЕ.

Оксана :

ЗАХОДИШ В уманский СУД И В МАНТИИ СИДИТ ВЧЕРАШНЯЯ ПРОСТИТУТКА.. Свой человек.

Петро Олексієвич :

Можна подумати, що у Колісніченко В.М., одна Ілона Денесюк яка призначена ним судею була в коханках та нагудяла дитину. Таких дам легкого поводження у КОЛІСНІЧЕНКО в.м..було МАССА. ІЛОНА ІВАНІВНА ДЕНЕСЮК ОДНА ІЗ ТИХ ВІД КОГО ВІН КОЛІСНІЧЕНКО НЕ ЗМІГ ЛЕГКО ЗБАВИТИСЯ. Так і родилася без мозгів та освіти суддя Денесюк І.І яка буде чинити з подачі ВРЮ, правосуддя над громадянами.ГАНЬБА ДАЛІ НІКУДИ.

вольдемар :

Бачили очі що вибирали!

Вгору