Суд виселив орендарів з приміщення супермаркету на Митниці

19 лютого 2018, 15:19

Суд виселив товариство "Стройсфера" із будівлі за вул. Гагаріна, 55/1  ("Гранд на Митниці"), де воно здійснювало свою торгівельну діяльність. Відповідна постанова Верховного суду датована 2 лютого цього року, пише "Інфоміст".

У постанові зазначається, що на зміну “Бізнес гранд” право власності на майно по вул. Гагаріна, 55/1 набуло ПАТ "Укрсоцбанк". Товариство «Стройсфера» орендувало це приміщення за договором із його попереднім власником з 2008 року.

При цьому орендар продовжував сплачувати кошти попередньому власнику, тобто “Бізнес гранд” . У зв’язку з цим банк заявив про відмову від договору оренди з вимогою сплатити заборгованість  по оплаті.

У жовтні минулого року Київський апеляційний господарський суд виселив ТОВ "Стройсфера" з будівлі по вул. Гагаріна, 55/1. "Стройсфера" звернулася до Вищого господарського суду. Проте 4 грудня він залишив скаргу товариства без задоволення. Після цього товариство звернулося із заявою про перегляд постанови до Верховного суду. Колегія суддів розцінила заяву як необґрунтовану, справу не було допущено до провадження суду.

Отже, фактично "Стройсфера" виселена з приміщення, яке нині належить ПАТ «Укрсоцбанк» (який у жовтні 2016 року увійшов до російського холдингу ABHH).

Попередній власник будівлі – ПП «Бізнес гранд» зараз перебуває в стані припинення. Ним володіє бізнесмен Андрій Бородай. Згідно з інформацією із ДР прав на нерухоме майно, "Укрсоцбанк" є власником приміщення з квітня 2013 року.

 

Олена сказав:

Якщо все так законно, як ми тут читаємо, то навіщо було влаштовувати на світанку оці “маски-шоу” із залученням тітушок?

Вгору