Суд відмовився слухати свідків у справі черкаських поліцейських, звинувачених у розбої

13 травня 2017, 10:08

Придніпровський райсуд міста Черкаси 12 травня відмовив стороні захисту в клопотанні про проведення додаткових слідчих дій по справі чотирьох черкаських патрульних, яких звинувачують у розбої та викраденні людини, пише vikka.ua.

Захисник патрульних Валерій Рибалка звернувся до суду з проханням розглянути відео з нагрудних камер патрульних, в якому відображено поведінку потерпілого при затриманні, Третій міській лікарні та наркодиспансері, а також те, як він наносить собі травми у відділку.

Суддя Сергій Дунаєв дозволив перегляд відео та обговорив усі позиції по клопотанню. Зокрема, сторона захисту просила долучити до справи свідчення судмедексперта, додатковий опис свідків, представників охорони готельно-розважального закладу, які на той момент чергували, лікарів Третьої міської лікарні та наркодиспансеру.

Врешті суд відповів на клопотання відмовою в задоволенні у повному обсязі.

- Це вкотре відображає, що розгляд справи проводиться однобічно, лише з показів потерпілого. Будь-які інші підстави, факти, які б доводили, що патрульні цього не вчиняли, до уваги не беруться, – прокоментував один із обвинувачених патрульних Віктор Дашковський.

Нагадаємо, у центрі уваги – четверо патрульних – Ростислав Данильченко, Віктор Дашковський, Олег Романов та Євгеній Капустінський. Їх прокуратура звинувачує у перевищенні повноважень та навіть в побитті черкащанина.

Вгору