Суд вдруге призупинив рішення депутатів по негабариту в Черкасах

11 вересня 2020, 08:40

фото тематичне

Черкаський окружний адміністративний суд учора призупинив дію рішення міської ради, яким було скасовано тариф на вивезення негабаритних відходів. Це вже друге рішення черкаських обранців, яке суд призупиняє.

- Перше голосування відбулося 13 грудня 2019 року. Тоді суд також призупинив його дію. Друге – 13 серпня 2020. Тоді депутати, традиційно, навіть не дослухалися до роз’яснень департаменту юрзабезпечення, який наголошував, що цей документ безглуздий. Та очевидно, що тут йшлося не про результат, а про власний інтерес, - говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

У законодавстві не передбачене скасування тарифу, адже це напряму передбачає зупинення процесу надання послуги. Скасовувати можна лише зміни до рішення про затвердження тарифу.

- Вже давно час зрозуміти, що такі рішення ухвалюються обранцями, які вважають черкащан недалекоглядними. За це наперед провальне рішення не даремно голосували під оплески, так депутати тішилися легким способом задурити голови переважної більшості населення. Бо ж слова тариф, негабарит, управління викликають у всіх вже запрограмовану плакатами та акціями емоцію. Вибори близько, їхні спроби якось «зруйнувати» компанію та закиди про те, що із цим конкурсом щось не так, давно увінчалися поразкою. І це останні спроби поводити усіх за ніс, - говорить підприємець.

Компанії закидали, що послуга поводження із відходами не може мати двох виконавців. Та у Міністерстві регіонального розвитку вважають інакше. Людей налаштовують проти компанії, стверджуючи, що субсидії на цю послугу не призначаються. Однак Міністерство інфраструктури говорить, що субсидія може призначатися. І тут питання до місцевого департаменту соцполітики.

Вони скасовують вдруге тариф на негабарит, хоча закон не передбачає скасування тарифу. Суд вчергове зупиняє ці рішення для розгляду справи по суті. Треба розуміти, що сміття нікуди не подінеться. Воно є, його об’єми значні. Тому вся ця брудна кампанія, що побудована на задурюванні мізок людей, усього-на-всього пов’язана із виборами. Треба розуміти, хто є хто, аби принаймні зробити достойніший вибір, а не віддавати голоси за осіб, які відверто вводять в оману та вважають людей м’яко кажучи не розумними.

Зазначимо, що скасування тарифу не передбачає скасування договору. Мешканці зобов’язані сплачувати за послугу, яку вже отримали, адже тариф не має зворотної сили. Це означає, що повернення коштів за фактично надані послуги неможливе. Ті, хто має заборгованість, сплатять її за рішенням суду. «Нова якість «Благоустрій» наголошує, що продовжує надавати передбачені договором послуги.

Поділитись

Коментарі

Черкащанка сказав:

“Мешканці зобов’язані сплачувати за послугу, яку вже отримали, адже тариф не має зворотної сили”. Невже Бортник не розуміє, що люди не проти самого тарифу, люди проти недосконалого механізму, який передбачає сплату за вивіз негабариту УСІМА. Негабарит виноситься із помешкання ОДНІЄЇ сім”ї, а побутові відходи – із кожного члена сім”ї. То ж, щоб поставити крапку у цьому питанні, треба розумний підхід. А у нас беруть гроші навіть із лежачих хворих, із школярів, взагалі із людей, котрі апріорі ніколи його не виносили! І при чому тут вибори, якщо ще далеко до них, рік тому, люди почали обурюватися, чому, не виносячи нічого габаритного, їх примушують платити? Їх підтримав пан Згіблов і Радуцький. Суди йдуть досі.

Нелч сказав:

Я теж обурена,чому ми повинні сплачувати те,чим ніколи не користуємось,а бо дуже, дуже рідко . ліпше один раз заплатити,коли буде потреба

Вгору