Суд ухвалив призначити медичну експертизу для підозрюваного у вбивстві Сергія Пацьори

22 вересня 2020, 18:00

Суд задовольнив клопотання адвоката і ухвалив призначити судово-медичну експертизу  для визначення стану здоров’я  одного з підозрюваних у вбивстві Сергія Пацьори, яке сталося  16 серпня 2019 року.

Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомив адвокат потерпілих Сергій Мельник.

Зауважимо, що вчора відбулося судове засідання під час якого переглянули відео, в якому свідок мав упізнати нападників, а також адвокати підозрюваних подали клопотання про те, що один із підозрюваних потребує медичної допомоги.

- Взагалі-то підозрюваного вивозять до місця, де проводять судово-медичну експертизу. СІЗО може відмовитися. Тому що доставка туди – це конвой, спеціальна машина, певна кількість конвоїрів. Але й лікарів у СІЗО не дуже зручно привезти. Тому це процедурні питання, які вирішує адміністрація СІЗО, – зазначив Сергій Мельник.  

Судово-медичну експертизу проведуть найближчим часом. До наступного засідання, яке буде 13 жовтня, вона має бути готова.

Нагадаємо, що інцидент стався 16 серпня 2019 року. Тоді група із засідки напала на Сергія Пацьору. Спочатку вони використали перцевий балончик. А потім покликали товаришів із палицями, ножем та травматичним пістолетом. Разом вони напали на чоловіка. Зловмисники завдали Сергію смертельні удари в легені та серце та вбили його на очах у вагітної дружини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору