Черкащани, які живуть у Дахнівці, змушені сидіти без світла

10 лютого 2014, 20:36

Черкащани, що мешкають у Дахнівському мікрорайоні, бідкаються - у них регулярно зникає світло. Без електроенергії доводиться сидіти по кілька годин, однак найбільша проблема у тому, що Дахнівський - це переважно приватна забудова, а отже, й опалення у людей індивідуальне. Через вимкнення електроенергії вимикаються котли, тож сидіти годинами доводиться не лише без світла, а й без опалення, інформує Vechirka.net.

– Я вже навіть хотів до суду звертатися. За що ж я плачу? Я не маю жодної заборгованості, а мені акурат двічі на тиждень відключають електроенергію. Навіщо ж мені така послуга? – обурюється житель Дахнівки Юрій Силенко. – Ми й колективне звернення на "Обленерго" писали, однак жодного результату не отримали.

– Через ці відключення техніка летить, котел не працює. Цілими днями сидимо у темряві й холоді. Я за цей рік двічі ремонтував котел, щораз платив по 400 гривень, – розповідає Ігор Фещенко.

Тим часом у "Обленерго" запевняють: протягом останнього місяця у мікрорайоні Дахнівський не було перебоїв з електропостачанням, роботи тут проводили лише планові, про які завчасно повідомляють городянам.

– Із 2005 року ми розпочали роботи з модернізації. Замінюємо опори, дроти, трансформатори та інше обладнання. Цього року більшу частку цих робіт проводимо у мікрорайоні Дахнівський, власне через що мешканці й відчувають певні незручності. Це мікрорайон із приватною забудовою. Там чимало роботи, ми вимушені проводити обрізку дерев, що заважають нашим комунікаціям. Однак про всі відключення ми завчасно повідомляємо, – запевняє начальник відділу з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ "Черкасиобленерго" Валентина Гоік. – Наразі через морози планові роботи призупинено. Адже за технікою безпеки за таких погодних умов наші працівники не можуть виконувати певні роботи. Однак, щойно погода покращиться, ми знову повернемося до робіт.

Депутат Черкаської міської ради від цього мікрорайону Микола Мирза стверджує, він просив "Обленерго" взятися за Дахнівський.

– Люди садять дерева, однак не слідкують за тим, як вони ростуть. Гілки доростають до самих дротів, чим ставлять під загрозу електропостачання. Власне сьогодні співробітники "Черкасиобленерго" й обрізають зелені насадження. І робити це потрібно саме взимку, – роз'яснює депутат Микола Мирза. – Дійсно, світло відключають на 4-5 годин. Люди цим не задоволені. Але, думаю, варто якийсь час перетерпіти, щоб потім не мати проблем з електропостачанням. Окрім того, за останні роки у нашому мікрорайоні встановили три нові трансформатори та збільшили потужність уже наявних.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору