Сучасний скеледром встановили у черкаській школі (відео)

15 травня 2019, 13:37

Сучасний скеледром встановили у черкаській школі

Сучасний скеледром для учнів початкових класів днями встановили у Черкаській СШ №28 ім. Т. Шевченка, інформує "Вичерпно".

- У нас велика школа. Тільки 600 учнів навчається у початковій школі, тому ми були вимушені облаштувати додатковий спортивний зал. У цьому залі дітям не вистачає цікавинок, самотужки придбати таке обладнання школа наразі не може, — каже директор СШ №28 Тетяна Скорик.

За словами директора, скеледром обрали не випадково, адже такі заняття розвивають увагу та рухову динаміку. Для проведення інструктажів та ознайомлення з правилами техніки безпеки школа залучатиме відповідних спеціалістів.

Сучасний скеледром встановили у черкаській школі

Реалізація проекту стала можлива за фінансової підтримки черкаського підприємця Араіка Мкртчяна та депутата міської ради Олександра Радуцького.

- 28 школа – одна із тих, якою я опікуюся постійно. В Олександра Романовича виникла ідея встановити скеледром, я її підтримав. Сьогодні, бачачи як реагує малеча, я розумію, що ми зробили гарну справу, — каже Араік Мкртчян.

Олександр Радуцький зазначає, що ідея встановити скеледром з’явилася після відкриття подібного знаряддя у ЗОШ №25.

- Тут навчаються двоє моїх синів і мені хотілося б, щоб вони навчилися долати свої перші перепони таким чином, — каже Радуцький.

Поділитись

Коментарі

Вгору