Сучасне освітлення з’явилося ще на одній вулиці в Черкасах

02 жовтня 2019, 18:00

Сучасне освітлення з’явилося ще на одній вулиці в Черкасах

На вулиці Остафія Дашкевича завершилося оновлення вуличного освітлення із ДНАТ ламп на світодіодні LED-світильники. До реконструкції стан освітлення був незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися.

Під час оновлення вуличного освітлення по вищезазначеній вулиці додатково встановлено 10 опор. 57 ламп ДНАТ-70 замінено на 75 сучасних світодіодних LED-світильників потужністю 80 Вт.

- Головна функція вуличного освітлення – це забезпечення якісного і яскравого освітлення міста у вечірній та нічний час, і наша команда робить все задля цього. Саме світлодіодні лампи як вуличні світильники є економічними тому, що лампа з світлодіодів, порівняно з лампами розжарювання, споживає в 20 разів менше електроенергії при створенні рівного освітлення. Також LED-світильники є екологічно безпечнішими для навколишнього середовища і не вимагають спеціальної утилізації. Завдяки світодіодним світильникам вуличне освітлення нашого міста стає вигідним, надійним і якісним, – зазначив Павло Собко, заступник директора КП «Міськсвітло».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору