Студенти запрошують впливових черкащан на благодійний бал

10 березня 2015, 22:35

1

12 березня, за ініціативи Черкаської студентської ради у Черкасах відбудеться Благодійний бал на підтримку дітей з вадами опорно-рухового апарату. Про це повідомила організатор заходу, студентка Східноєвропейського університету Вікторія Кириченко, пише ГромЧе.

– Сьогодні у Черкасах чимало діток з ДЦП потребують підтримки, адже на їх лікування та реабілітацію практично немає фінансування. Ми вирішили вплинути на ситуацію, – відзначає Вікторія.

На бал студенти запрошують відомих та впливових людей міста та області. Обіцяють цікаву концертну програму за участі танцювальних колективів “Анфас” і “Лілея”, а також вокалістів Анастасії Стадник і Ліани Осіпової.

– Забезпечення балу відбудеться на благодійній основі. Тож усі кошти, зібрані від продажу квитків, будуть спрямовані на придбання необхідних медикаментів та путівки до реабілітаційного центру для однієї маленької дівчинки – Вероніки Пустовіт. Ще частину коштів плануємо передати на купівлю тренажера для черкаського реабілітаційного центру для дітей з вадами опорно-рухового апарату, – відзначає вікторія Кириченко.

Вартість запрошення на особу складає 50 гривень (25 гривень – для студентів).
Відбудеться благодійний бал у холі Східноєвропейського університету за адресою: вул. Нечуя-Левицького 16. Початок о 17.00.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору