Студенти з усієї України змагалися за перемогу в черкаському турнірі «Меморіал Тканка»

19 грудня 2016, 20:39

3

Соту річницю з дня народження Героя Радянського Союзу, професора, ректора Олександра Тканка Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького вшанував щорічними легкоатетичними змаганнями на його честь. Урочисте відкриття відбулося  в спорткомплексі «Манеж», повідомляють у прес-службі вишу.

Турнір проводиться вже удвадцятьвосьме. Уперше змагання на призи Олександра Тканка з ініціативи кафедри спортивних дисциплін були проведені в 1989 році.

5

Цьогоріч за перемогу змагаються понад 200 учасників зі всієї України, зокрема, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Черкаського інституту банківської справи, Чернігівського національного університету імені Т. Г. Шевченка, Кіровоградського національного технологічного університету, Кіровоградського державного педагогічного університету, Вінницького гуманітарного педагогічного ліцею, Уманського державного педагогічного університету, Уманського національного університету садівництва.

6

- Олександр Васильович Тканко керував університетом 26 років. За цей час він поклав початок багатьом ініціативам не лише в науці, а й у спорті. З його ім’ям ми вже 28 років поспіль визначаємо найкращих легкоатлетів України й щорічно підсумовуємо, що нам є ким пишатися, - зазначив ректор вишу Олександр Черевко.

2

Пам’ять ректора, педагога і воїна Олександра Васильовича Тканка вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до його могили.

1

Олександр Черевко нагородив почесним нагрудним знаком «Відзнака ректора» Олександр Дрігу, дворазового чемпіона, срібного призера, дворазового бронзового призера XII Паралімпійських ігор 2004 року в Афінах (Греція), випускника університету, та Костянтина Рибарука, члена Національної збірної України, майстра спорту з велоспорту.

7

Коментарі

Вгору