Студенти впроваджують буккросинг у черкаських лікарнях

26 лютого 2015, 10:12

1

24 лютого у другій міській поліклініці відбулось відкриття першої книжної шафи для Буккросингу в рамках одного з проектів Черкаської студентської ради. Активісти пообіцяли, що на цьому не зупиняться!

Така ідея виникла після того, як один з активістів провів тиждень в лікарні і жодної розваги, окрім блукання коридорами, не мав.

2

Буккросинг –  це своєрідний «обмін» літературою між незнайомими людьми, – практика залишати книгу в публічному місці, щоб інші люди знайшли її і прочитали, а потім вчинили так само. У Європі такий «обмін» дуже популярний, проте,  прочитані книги там залишають на лавах, у парках та скверах. Відтепер у Черкасах буккросинг знайшов собі прихисток  в стінах лікарень.

3

Всі охочі можуть взяти із спеціальної шафи будь-яку книгу та з користю та насолодою провести час. Звісно ж, кожен може й покласти на поличку свою власну книгу, щоб її зміг прочитати ще хтось.

У шафі можна знайти собі літературу на будь-який смак: і класику, і фантастику, і історичні твори, і про кохання.

4

Тож, не залишайтеся байдужими, якщо маєте книги, які вже читали, – можете їх подарувати, та допомогти пацієнтам лікарень цікавіше провести час лікувальних чи профілактичних процедур.

Афіша Правила

За інформацією Черкаської Студентської Ради

Коментарі

Вгору