Студенти і викладачі ЧНУ щодня плетуть маскувальні сітки для військових (ФОТО)

12 жовтня 2023, 12:15

Маскувальні сітки для фронту плетуть викладачі і студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

З листом про відповідну потребу звернулися до ректора представники благодійного фонду «Цивільний штаб допомоги». У відповідь на цей запит в університеті обладнали додаткові пункти плетіння сіток. 

Щодня студенти працюють, щоб забезпечити камуфляжними сітками військових, серед яких і випускники ЧНУ. Інструктує волонтерів старша викладачка кафедри спортивних дисциплін Олена Нечипоренко.

Своїми руками Олена Василівна, разом з іншими членами Центру допомоги армії в ЧНУ, вже сплели десятки кілометрів сіток. Ця робота не припиняється від лютого 2022 року. Нині ж Олена Нечипоренко опікується студентами, які хочуть долучитися до благодійної ініціативи, вирішує організаційні питання для налагодження цієї роботи.

"Допомога Збройним силам України - перший пріоритет у діяльності ЧНУ. Ця робота об’єднує весь наш колектив, студентську раду. Використовуємо кожну можливість для підтримки армії",- наголошує ректор Олександр Черевко.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору