Студенти черкаського вишу пікетували обладміністрацію (фото)

25 травня 2015, 12:13
Фото: Про Все

Фото: Про Все

Близько 1,5 тисячі студентів ЧДТУ мітингували під Черкаською ОДА та вимагали від очільника області Юрія Ткаченка озвучити його позицію щодо самосійності вишу.

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Як розповів голова студради ЧДТУ Сергій Шмиголь, студенти та викладачі почули, що на рівні Міністерства ходить інформація про те, що їхній університет хочуть об'єднати з ЧНУ. Тому для них у цьому питанні була важлива позиція обласної влади.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

- Для цього ми тиждень тому направили голові ОДА звернення, але відповіді так і не отримали, - каже Сергій Шмиголь. - Тому ми вирішили не чекати та прийти під ОДА. Ми повідомили всім студентам, що студрада оголошує акцію протесту і запросили до нас приєднатися студентів з різних факультетів. На сьогоднішньому мітингу були студенти з усіх факультетів вишу.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

До протестувальників вийшов голова ОДА Юрій Ткаченко та його заступник Віталій Коваль. Юрій Ткаченко заявив, що він об'єднання не ініціює. На його слова студенти голосно поаплодували.

Водночас, за словами студентів, у словах очільника області вони не відчули великої підтримки.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Також студенти оголосили: якщо питання об'єднання підніматимуть на рівні міністерства, то вони знову оголошуватимуть акції протесту.

Після мітингу студенти повернулися до університету.

Канцелярия для школы и офиса - широкий выбор, удобная цена! "Канцелярия успеха" - купить канцтовары под заказ.

Поділитись

Коментарі

Вгору