Студенти черкаського університету продають картини, аби зібрати гроші на автівку для військових

06 жовтня 2022, 16:51

Благодійна виставка-продаж художніх робіт сьогодні розгорнула свою роботу в навчальному корпусі № 1 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Це вже другий мистецький ярмарок, який університет організовує в межах збору коштів на придбання авто для студента й випускника ЧНУ Олександра Дрибаса, військовослужбовця Збройних Сил України. Придбати творчі роботи  студентів-художників можна 6 та 7 жовтня.

"Дякую студентам і викладачам кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за цей уже другий ярмарок, - говорить ректор Олександр Черевко. - Увесь наш колектив, як може, долучається до спільного збору коштів на авто для нашого випускника. Цю акцію хочемо завершити до Дня університету. Дуже важливо, щоб кожен хоч часточку, хоч цеглинку, хоч камінчик поклав на вівтар перемоги над ворогами. Переконаний, що ворог буде подоланий і перемога буде за нами".

На локації, де проходить виставка, постійно є відвідувачі. Цікавляться лотами, серед яких — не тільки картини, а й листівки та постери студента 1 курсу Валентина Кудлая, і студенти, і викладачі та працівники університету.

Директорка ННІ української філології та соціальних комунікацій Оксана Іванченко придбала картину для інституту.

"Міський осінній пейзаж зараз дуже відгукується потребою в мирі, спокої, затишку. Дуже хочеться переможної осені для наших прекрасних міст і сіл", - прокоментувала Оксана Іванченко.

Організаторка заходу — завідувачка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Лілія Полудень розповіла, що приємно вражена таким інтересом до виставки. Уже в перші години роботи вдалося зібрати 5 тисяч гривень.  

Минула виставка успішно пройшла в навчальному корпусі № 4.

Для всіх, хто бажає перерахувати кошти на авто для ЗСУ, можна це зробити на карту ПриватБанку 5168745123686351 — Луценко Ірина Олександрівна.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору