Студенти Черкаського національного стануть “миколайчиками” для вихованців дитбудинку

16 грудня 2021, 17:56

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває благодійний марафон - студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій збирають іграшки для вихованців дитячого будинку.

Подарунки передадуть дітям напередодні дня Святого Миколая, розповіла голова студентської ради навчально-наукового інституту Мирослава Хоменко. Іграшки посортували за віковими групами. Однак будь-яка іграшка не підійде, зауважила заступник директора з виховної роботи Тетяна Сівцова. До «миколайчиків» є певні вимоги.

- Іграшки мають бути обов’язково новими, тому що зараз така ситуація, що будь-яка річ може бути небезпечною. Також вони не повинні бути м’якими, бо м'які іграшки важко піддаються обробці, - наголосила Тетяна Сівцова.

Доброчинний марафон до дня Святого Миколая організовують у Черкаському національному університеті сьомий рік поспіль, зазначила директорка навчально-наукового інституту української філології Оксана Іванченко.

- Кожен із науково-навчальних інститутів або факультетів, а у нас десять таких, вирішив провести свій марафон у межах загального. Наш ННІ обрав заклад, яким ми опікуємося вже тривалий час — це дитячий будинок, — розповіла вона.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Читайте також: Двоє черкаських випускників отримуватимуть стипендію Президента України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору