Студенти ЧДТУ отримали нові можливості для військової підготовки

11 червня 2015, 17:26

bb93b74d4345cacbf493dcdcee0d7953_XL

ЧДТУ уклав договір про військову підготовку студентів з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації. Майбутні радіотехніки, програмісти, електротехніки, навіть економісти відтепер матимуть можливість стати офіцерами запасу саме за профільною освітою, отриманою в університеті, повідомляють у виші.

Тепер радіотехніки зможуть стати військовими спеціалістами з експлуатації та ремонту наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.

Для потреб української армії готуватимуть офіцерів запасу з математичного, програмного та технічного забезпечення функціонування автоматизованих системуправління. А студенти, які проходять підготовку за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання», прослухають навчальну програму «Застосування військових частин і підрозділів із електропровідними засобами зв’язку».

Ініціатором укладання угоди стала ректор ЧДТУ Тамара Качала.

 

Поділитись

Коментарі

Gatyla сказав:

“Ініціатором укладання угоди стала ректор ЧДТУ Тамара Качала.” Якщо Качала – то не здивуюся що воєнка платна.

Патріот України сказав:

Честь і хвала ректору ЧДТУ Качалі Т.М. адже це є свідченням того, що вона дбає і про імідж свого університету, і за обороноздатність нашої держави!

Gatyla сказав:

Так званому “Патріоту України” Краще б Качала дбала б про імідж свого університету якби при її правлінні в ЧДТУ не порушувалися закони. Рішення судів про це є. І обороноздатність би вона краще укріпляла не платною “воєнкою”, а розвитком законності і порядку. Коли будуть покарані винні в порушені законності Печерський, Ситник, Мильніченко? Рішення судів прикладаються.

Дід Юхим сказав:

Гандило, коли ти уймешся, вже тошнить від твоїх “обіжених” коментарів.

Gatyla сказав:

Діду юХмУЮ. Якщо тошнить, то не читай, придурок. А уймуся лише коли відновлю законність.

гедзь сказав:

Тебе , что давно шлангой от гидросистемы по спине гасили, или ты вообще олигофрен дремучий, гадости пишешь, поймаю и заставлю полы в туалете на вокзале мыть-ублюдочный.

Гатила сказав:

Та ти, придурок кацапський, мене десятою дорогою обійдеш, знаючи мій характер.

Gatyla сказав:

До речі, а що б ти ще хотів? Позови з суду щоб я забрав? Ти не соромся, москаль, давай всі свої хотілки озвуч. Щоб загал побачив які гарні прихильники керівництва ЧДТУ зараз в інтернеті шаряться.

Вгору