Студентська баскетбольна збірна з Черкащини дійшла до фіналу Універсіади-2019

13 липня 2019, 07:59

Форвард Черкаських Мавп Іван Ткаченко разом зі студентською збірною України надзвичайно вдало виступив в Італії. Українська команда вдало пройшла груповий етап, у чвертьфіналі обіграла збірну Канади, в півфіналі - збірну Австралії, а у фінальній грі поступилась команді США.

За це досягнення Іван Ткаченко має шанс отримати звання Майстра спорту міжнародного класу.

Хід гри:
Українська команда зі стартових секунд реалізувала невеликий ривок: в першій  атаці був влучним бігмен збірної – В'ячеслав Петров, ще за мить вже з лінії штрафних двічі відзначився Кирило Марченко, а після два бали набрав ще і Віталій Зотов. Проте наші суперники зуміли швидко відігратися і вже в середині чверті рахунок був рівним. Ближче до завершення стартового відтинка гри тепер американці організували власний ривок, на який головний тренер збірної України відреагував тайм-аутом. Одразу після цього Сидоров влучив два, але в опонентів упіймав кураж Ньюман, який лише за стартові 10 хвилин забив 9 очок. 28:15 – на користь США після старту гри.

В другому періоді команди почали приділяти більше уваги захисту, проте наші суперники з США все ж змогли збільшити відрив від збірної України.

Команда Степановського після двох балів з волом від Петрова отримала заряд емоцій в середині чверті, проте цього було не достатньо. 48:23.

На третю десятихвилинку українська збірна вийшла надзвичайно зарядженою та одразу почала скорочувати відставання: спочатку Кондраков влучив дальню спробу на першому ж володінні, потім у ефектному проході забив два бали Зотов. Після цього вже наставник США був вимушений брати хвилинну перерву. Українська команда демонструвала агресивний захист, проте аби розгромно виграти чверть цього не вистачило.

Останню десятихвилинку наші співвітчизники також розпочали активніше та продовжили скорочувати відставання, але на кожен ривок команди Степановського США відповідали власними потужними всплесками активності.

Фінальна сирена в Наполі ж зафіксувала перемогу збірної США - 85:63.

Україна – срібні призери Універсіади-2019.