Стрілець і боксерка стали обличчями олімпійського календаря Черкащини на 2023 рік

21 січня 2023, 19:10

Олімпійський осередок Черкащини вже традиційно щороку видає настільний календар. Мета такого проєкту – презентувати черкаських спортсменів, розповісти про їхні успіхи на міжнародній арені, популяризувати в регіоні олімпійський рух.

Календар на 2023 рік присвятили двом спортсменам – стрільцю Сергієві Кулішу та боксерці Анастасії Ковальчук. На продукції – їхні фотографії та інформація-презентація про спортивні здобутки.

Анастасія Ковальчук – майстер спорту України міжнародного класу. Чемпіонка Європи з боксу серед жінок (Будва-2022). Бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед жінок до 22 років (Розето-дельї-Абруцці-2021). Володарка «золота» Кубка світу з боксу серед студентів (Самсун-2022).

Сергій Куліш – заслужений майстер спорту України. Срібний призер ХХХІ Літніх Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро-2016 зі стрільби кульової. Чемпіон світу з кульової стрільби (Каїр-2022). Переможець Кубка світу з кульової стрільби (Баку-2022). Багаторазовий переможець міжнародних змагань. Володар рекордів України.

Крім того, на календарі розміщено інформацію про ІІІ Європейські ігри, які відбудуться у Кракові (Польща) з 21 червня по 2 липня.

За інформацією пресслужби НОК України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору