Чи страшний для черкащан китайський коронавірус?

27 січня 2020, 14:37

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусу. Однак це не новий китайський коронавірус, який нині лякає весь світ, - запевняють у Київському міському лабораторному центрі МОЗ України.

Ми запитали у директора департаменту охорони здоров’я Черкаської міськради Олега Стадника про те, як уберегти себе від захворювання і наскільки новий вірус із Китаю небезпечний для черкащан.

У коментарі нашому виданню головний медик міста зауважив, що немає жодної різниці між сімействами вірусів, які виникали у всьому світі. За його словами, вони дуже пов'язані ознаками, тому берегтися від коронавірусу необхідно так само, як і від свинячого чи пташиного грипу.

- Людям потрібно мати хороший імунітет, щоб організм мів дати відповідь будь-якій вірусній інфекції, - розповів він. - Особисто від себе можу порадити раціональне харчування, хороший режим роботи з часом для відпочинку. І, звісно, уникайте провокуючих факторів типу переохолодження чи постійного перебування у натовпі, де може знаходитися потенційний носій інфекції.

Читайте також: Що черкащанам треба знати про коронавірус

Також Олег Стадник додав, що лікувати будь-яку інфекцію необхідно після консультації з лікарем, адже це індивідуальний процес.

Коментарі

Сергей сказав:

Придурки ничему не учатся, эту аксиому подтверждает тот факт,что зная , что в Иране война они не прекратили туда полёты. Теперь в Китае коронавирус, а они продолжают туда летать. Создали штаб который решил, что пассажиры прямых авиарейсов из Китая должны проходить температурный скрининг тела. И какой то идиот решил, что этим скринингом можно выявить заражение вирусом. В них и лабораторий сертифицированых видимо нет. Безарные тупицы, из за них и украинцы могут заиметь эпидемию!

Черкащанка сказав:

«Все списки аннулированы».» Китайским туристам закрыли въезд в Россию
Россия приостановила прием организованных туристических групп из Китая из-за эпидемии коронавируса, сообщил ТАСС со ссылкой на Российский союз туриндустрии (РСТ).» Скажите, разве это — не мудрое решение? Не впускать ни одного китайца ни в одну страну мира — И ВСЁ! А температуру можно сбить таблетками, преспокойно приехать в Украину и продолжать заражать людей. Закрыть ВСЕ РЕЙСЫ ИЗ КИТАЯ.

Вгору