Близько у трьох тисяч черкащан є підозра на ГРВІ – захворюваність зростає

27 січня 2020, 14:02

Фото з мережі

За словами директора департаменту охорони здоров’я Олега Стадника , про це свідчать дані попереднього тижня – близько трьох тисяч містян звернулися до лікувальних закладів із ознаками ГРВІ, більшість із них – діти.

Ріст захворюваності все-таки спостерігається, хоча на попередньому тижні загальний показник був на 20 відсотків менше епідеміологічного порогу. Як констатує головний медик міста, така картина є типовою, коли школярі виходять із канікул.

- Сьогодні наприкінці дня ми матимемо нову статистику за минулий тиждень, можливо, виникне необхідність вживати заходів запобіжного впливу, - повідомив Стадник.

Директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов у свою чергу зазначив, що минулої п’ятниці відсоток учнів, що не з’явилися до школи через хворобу, становив 14, 4, тоді як карантин запроваджується при 20 %.
За словами Сергія Павловича, у директорів шкіл є можливість самостійно приймати рішення щодо припинення навчального процесу в окремих класах , щоб не переривати навчальний процес у цілому.

За інформацією із пресслужби Черкаської міської ради

Читайте також:На Черкащині п’ять тисяч осіб захворіли на ГРВІ

Коментарі

Вгору