“Стоп корупції” відкриває осередок проекту у Монастирищі

17 червня 2016, 16:14

13450173_1364899730192855_2915549939885872147_n

Команда проекту "Стоп корупції" відкриває представництво у районному центрі Монастирище, що на Черкащині.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє координатор проекту Богдан Хмельницький, інформує Стопкор.

"Очолить осередок місцевий громадський активіст Юрій Заворотний. Збір документів та офіційна реєстрація представництва почнеться вже наступного тижня", - зазначають активісти.

- Про проект "Стоп корупції" ми довідалися із соцмереж, програму розслідувань уперше побачили в ефірі 5 каналу. І одразу вирішили долучитись до команди борців із корупцією. Для нашого краю це актуальна проблема, районом заправляє колишній регіонал Микола Орендарчук.

Посадовець уже був героєм розслідування "СтопКору". Журналісти викрили і довели корупційні зв'язки чиновника в управлінні районом, а також зафіксували факт керування фермерським господарством ФГ "Яцковиця". Його у судовому порядку звинувачують у сумісництві посади держслужбовця і керівника фермерського господарства. Окрім того, чиновникові закидають порушення закону України "Про протидію корупції", - зазначає новообраний голова осередку "Стоп корупції" Юрій Заворотний.

Додамо, що у районі також виникла проблема із навчально-виховними закладами, котрі через брак фінансування хотіли перетворити на початкову школу. До активістів "Стоп корупції" зверталися обурені батьки учнів. Пізніше через можливе переформатування навчального закладу у районі відбулася акція протесту.

Коментарі

Вгору