Стадник розповів про другу хвилю грипу в Черкасах

16 лютого 2017, 13:34

Наразі збільшення рівня захворюваності по місту Черкаси немає.

Про це повідомив начальник департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник, відзначивши, що боятися другої хвилі захворювання на грип поки не варто, пише Вичерпно.

- У мене є дані по рівню захворюваності за 5-6 тижні 2017 року, це фактично вже лютий місяць. Звернулися до лікарень 1472 особи. Зростання рівня захворюваності за 6-ий тиждень у порівнянні з 5-им становить лише 2%. За 6-ий тиждень госпіталізовано 48 дітей. Інтенсивний показник захворювання за цей тиждень — 522. Це набагато нижче, ніж епідпоріг минулого року, — розповів Олег Михайлович.- Тому зараз можна говорити лише про сезонну захворюваність. Дітей госпіталізовують, але це далеко не та кількість, яка була раніше.

І хоча ще під час введення карантинних заходів у січні говорили про те, що можлива друга хвиля захворювань на грип у лютому (саме так було минулого року), проте поки що підстав для цього немає.

Тому, скоріш за все, дітям не доведеться ще й в лютому пропускати навчання.

Нагадаємо, перший карантин затягнувся для черкаських школярів фактично від 21 грудня до 22 січня. Це з урахуванням новорічних свят і зимових канікул.

Поділитись

Коментарі

Вгору