Справа Сергієнка: адвокат наполягає на звільненні з-під варти підозрюваного в організації вбивства

26 липня 2017, 12:02

У Соснівському суді Черкас розпочався розгляд справи по ще двох фігурантах  у справі вбивства Василя Сергієнка. Йдеться про підозрюваного в організації вбивства Вадима Мельника та про одного із підозрюваних у вбивстві - Романа Недибалюка.

На початку засідання прокуратура подала клопотання про продовження міри запобіжного заходу для підозрюваних.

Так, термін тримання  під вартою Вадима Мельника спливає 28 липня. Тож прокуратура клопотала про продовження цієї міри ще на 60 діб.

Натомість захисник Вадима Мельника Сергій Гончар не погоджувався з клопотанням прокуратури і переконував, що воно передчасне. Також він наполягав, що Мельника взагалі мають випустити з-під варти, оскільки  термін його тримання під вартою вже давно збіг.

- Мельник був затриманий 16 травня, 17 травня - узятий під варту. Ухвалою апеляційного суду  від 30 травня Мельнику було обрано домашній арешт із негайним звільненням. Але з-під варти він не був звільнений, тоді його заблокували в суді, і в той день йому вручили нову підозру - заснування злочинної організації. Тож Мельник безперервно тримається під вартою із 16 травня, а не з 30-го. Термін тримання не може перевищувати 60 днів. А отже з 16 липня цей термін уже збіг, - пробував переконати колегію суддів адвокат.

Тож адвокат Мельника клопотав про його звільнення. Але суд відмовив у задоволені цього клопотання. Нині засідання триває і прокуратура наполягає на продовженні терміну тримання підозрюваних під вартою.

Додамо, що на сьогоднішнє засідання, як і на попереднє, не з'явилися по одному захиснику кожного з підозрюваних. Минулого разу це стало причиною перенесення судового засідання.

Нагадаємо, іншим трьом підозрюваним у викраденні та вбивстві Василя Сергієнка суд продовжив міру запобіжного заходу - під вартою їх триматимуть ще 60 діб.

 

 

 

Коментарі

Вгору