“Справа двійників”: помічникові депутата Київради та ще двом особам оголошено підозру

30 жовтня 2021, 17:00

Фото тематичне

За процесуального керівництва прокурорів Золотоніської окружної прокуратури трьом особам повідомлено про підозру у перешкоджанні вільному здійсненню виборцем свого виборчого права та перешкоджанні діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 157 КК України), повідомляють у Черкаській обласній прокуратурі.

Мова йде про осіб, які умисно "перейменували" киянина, зробивши того повним тезкою одного з кандидатів до Верховної ради.

- За версією слідства, один із помічників депутата Київської міської ради, спільно зі своєю знайомою, з метою перешкоджання праву обирати та бути обраним, підшукавши особу - жителя міста Києва, за попередньою змовою вчинили дії зі зміни прізвища та ім’я зазначеної особи на такі, що повністю збігаються з відповідними анкетними даними одного із раніше зареєстрованих кандидатів у народні депутати України та в подальшому подали до Центральної виборчої комісії документи щодо реєстрації цієї особи, як кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 197 на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року, - інформують правоохоронці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору