“Діти мають займатися спортом, а не шукати пригод на вулиці”: спортивний меценат ЛНЗ

17 лютого 2021, 17:34

Клуб змішаних єдиноборств «MMA Grizzly» - чи не найвідоміший спортивний клуб у Черкасах. Вихованцями закладу є чемпіони України та Європи, а очолюють його титуловані черкаські спортсмени та чемпіони світу. В “Grizzly” займається і місцева дітлашня, де їх виховують не лише навичкам самозахисту, а й дисципліни. Нині клуб створює новий зал - більш просторий і комфортабельний. І, звичайно, власними силами реалізувати такий проєкт практично неможливо. Але тут на допомогу ініціаторам приходять, як благодійники, так і батьки їх вихованців.

Керівник спортклубу В’ячеслав Василенко розповідає, що попередній зал вже став замалим для всіх охочих у нас тренуватися. Тому було прийнято рішення шукати нове більш просторе приміщення.

Фото зі сторінки В'ячеслава Василенка у "Фейсбук"

- Зараз ми практично з нуля створюємо новий спортивний зал для клубу. Приміщення в нас було по суті мало пристосоване саме для занять спортом, але завдяки власним зусиллям і допомозі небайдужих людей та організацій ми потроху розбудовуємо це приміщення. По суті, ми створюємо новий спортзал своїми силами і з допомогою батьків наших вихованців, - розповідає спортсмен.

Керівник клубу розповів, що нещодавно руку допомоги їм подали представники Групи компаній “ЛНЗ”. Представники бізнесу профінансували придбання сантехніки і будівельних матеріалів для будівництва.

- Ми навіть не зверталися самі, батько одного з наших вихованців сам запропонував допомогти, - зазначив спортсмен. - ГК “ЛНЗ” допомогла нам частково вирішити питання із сантехнікою. Потрібні були труби і сантехприлади - вони для нас закупили. Потім також вони нам допомогли придбати шпаклівку та цемент. Звичайно, ще залишається чимало роботи. Зараз маємо потребу в монтуванні електроприладів та освітлення, частково покриття тощо. Тішить те, що більшу частину робіт вже проведено.

Одним з ініціаторів надання такої допомоги став фінансовий директор LNZ Group Сергій Щербина, який не з чуток знає про діяльність клубу і його потреби.

-  Мій син займається в цьому клубі і я не на словах бачу, наскільки це перспективний проєкт. Клуб “Грізлі” не лише популяризує спорт в Черкасах, а й робить так, щоб наші діти займалися корисною справою, а не шукали пригод на вулиці. Там тренуються і діти з малозабезпечених родин. Тому, я переконаний, що такі проєкти необхідно розвивати і допомагати в їх створенні. І таких спортивних залів має бути чим побільше, - розповідає чоловік.

LNZ Group - один із постійних спортивних меценатів Черкащини. Компанія має власну футбольну команду ФК "ЛНЗ", підтримує будівництво футбольних полів, дитячих майданчиків, а наприкінці року підписала Меморандум щодо розвитку дитячо-юнацького та дорослого футболу в м. Черкаси та Черкаській області. Крім того, компанія надає допомогу проведені чисельних спортивних заходів з різних видів спорту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору