Спортсмени з Черкащини стали найсильнішими на чемпіонаті України з акватлону

11 грудня 2018, 09:34

З 22 до 24 листопада у м. Івано-Франківськ відбулись змагання чемпіонату України з морських багатоборств (акватлон) серед юнаків та дівчат старшої вікової групи. Честь Черкащини відстоювали десятеро спортсменів: Фаїна Кошова, Дарина Бережна, Софія Зінченко, Денис Снесар, Владислав Юрко, Даніїл Божко, Ростислав Левцов, Данило Мельник, Денис Скринський та Вікторія Батир.

В особистому заліку серед дівчат на дистанції: плавання 200 м - біг 800 м Фаіна Кошова виборола 2 місце, а Дарина Бережна здобула 3 місце чемпіонату. Серед юнаків Денис Снесар посів першу сходинку п’єдесталу пошани.

У загальнокомандному заліку команда дівчат у складі: Фаїна Кошова, Дарина Бережна та Софія Зінченко здобула перше загальнокомандне місце. Команда юнаків у складі: Денис Снесар, Владислав Юрко та Даніїл Божко виборола третє загальнокомандне місце чемпіонату.