“Сплутали ринок з лікарнею”: керівник черкаської лікарні, в якій продавали м’ясо на лавці, відреагував на інцидент

15 грудня 2021, 22:59

Черкащанин Павло Мосійчук опублікував світлину з приміщення Черкаської обласної лікарні. На фото він встиг зафіксувати момент, як невідома продавчиня на лікарняній лавці важила сало медпрацівниці.

З'ясувалося, шо таке "ноу-хау" в торгівлі вирішила запровадити ініціативна підприємиця, яка й облаштувала продаж у приміщенні лікарні, зберігаючи сало та м'ясо на лавці, призначеній для сидіння пацієнтів.

- Оце сервіс в обласній лікарні! Щоправда, варто додати розрахунок через "PayPass". Однак, думаю, кров'янку тут краще не купувати, бо навпроти - кабінет забору крові, - підписав фото Павло Мосійчук.

Скрін зі сторінки Павла Мосійчука

Журналістам "Про все" очільник обласної лікарні Віталій Шило повідомив, що після того, як дізнався про інцидент, з медзакладу зникла і продавчиня, і її товар.

- У нас біля входу в лікарню є м'ясний магазин і, мабуть, з нього й були принесені ті продукти в лікарню. Але це все припинилося як тільки я дізнався про те, що відбувається, й такого не повториться. Ні ковбасу, ні кров'янку в лікарні не продаватимуть - це банальні гігієнічні вимоги. Тим паче як у цьому випадку, коли не було ні дозволу, ні холодильника, лише ящик. Такого більше не буде, - зауважив Віталій Шило.

Читайте також: На документи по реконструкції обласної лікарні витратять майже пів мільйона

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору