Співробітники мереж магазинів «Абсолют» та «City market» перед святами стали донорами плазми крові

05 січня 2021, 16:29

Відзначити свята спільним донорством – такий вид корпоративного тімбілдінгу обрали для себе співробітники офісу мереж магазинів «Абсолют» та «City market». Перед новорічними святами вони завітали до Черкаського обласного центру служби крові «Черкаси-Плазма» і стали донорами компонентів крові.

– В акції колективної донації взяли участь керівники відділів, а також персонал офісу, – розповідає менеджер з адаптації мережі магазинів Тетяна Іщенко. – Колектив вирішив підтримати таку ініціативу як корпоративні донорські дні для згуртування колективу. Ми не просто команда, яка працює в галузі торгівлі, ми – команда, яка готова робити корисні справи для міста – і підтверджуємо це на практиці. Ця ініціатива започаткована наразі та буде проводитись на постійній основі.

У центрі служби крові такі ініціативи тільки підтримують.

– Ми запрошуємо всі мережі магазинів нашого міста, а також інші колективи до таких корпоративних донорських днів. Ця ініціатива в нас триває вже рік. Нині вона актуалізувалася, адже багато колективів перехворіли коронавірусом і тепер гуртом можуть бути донорами плазми, яка буде використана для створення ліків від ковід, – говорить керівник Черкаського обласного центру служби крові Ярослав Березань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору