Соснівська СУБ не віддає приміщення для музею Середньої Наддніпрянщини

07 листопада 2015, 20:40

3d2c481c3bd55f0bffe529bd4a3ea8e3

Приміщення для музею Середньої Наддніпрянщини, яке черкаські владці обіцяли знайти в квітні цього року, наразі не виділили. Про це УНН-Центр повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради Артур Савін.

За словами чиновника, як варіант для приміщення музею розглядають старовинний купецький будинок кінця 19 століття, що на вулиці Котовського.

“Це приміщення знаходиться на балансі Соснівської СУБ. Ми отримали відповідь, що це приміщення використовується за призначенням. Тож служба утримання будинків не звільнить його до того часу, поки не отримає альтернативу. Тож через це вирішення питання затягнулося”, - говорить Савін.

Утім, на переконання Савіна, експозицію археологічних пам'яток було б доцільніше розмістити у Черкаському краєзнавчому музеї. Оскільки на ремонт та утримання окремого музейного приміщення необхідні значні кошти. Натомість варто було б реконструювати та осучаснити краєзнавчий.

Нагадаємо, у квітні цього року депутати Черкаської міськради ухвалили рішення про надання приміщення для розміщення музейних експонатів археолога Михайла Сиволапа, колекція якого налічує понад 2,5 тис унікальних експонатів.

Поділитись

Коментарі

Вгору