На Черкащині в хату новообраного голови села кинули коктейль Молотова

07 листопада 2015, 18:52
Фото: www.unian.net

Фото: www.unian.net

В ніч з 5 на 6 листопада, близько 4-ї години ранку, було скоєно підпал оселі новобраного голови села Мехедівка Драбівського району Миколи Гриценка. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповів голова Радикальної партї Олега Ляшка в Драбівському районі Олександр Панімаш.

Як повідомив Олександр Панімаш, у подвір'я Миколи Гриценка невідомі кинули камінь та пляшку з запалювальною сумішшю.

“Коли пляшка розбилася, запалювальна суміш розлетілася і на вікна будинку, і на приватний магазин, який знаходиться на подвір'ї новообраного голови. Почувши бризкіт вікон, Микола Гриценко вчасно погасив пожежу. Тому вогонь не завдав значних збитків", - розповів Олександр Панімаш.

На його думку, злочинці хотіли знищити плакат волонтерської діяльності новобраного голови села, який висів на вікні магазину.

“Микола Гриценко за свою волонтерську діяльність відправив бійцям АТО близько 80 тонн продуктів харчування. Можливо, волонтерство сільського голови комусь не подобається", - припустив Олександр Панімаш.

Водночас, як повідомив прес-секретар УМВС в Черкаській області Дмитро Грищенко, правоохоронці відкрили кримінальне впровадження за частиною 2 статті 194 “Умисне знищення та пошкодження приватного майна” ККУ.

“Значних пошкоджень слідчі не зафіксували. Лише на приватному магазині, що знаходився на території будинку Миколи Гриценка, відпало 20 см фарби, яка покривала вагонку”, - зазначив Дмитро Грищенко.

За словами прес-секретаря УМВС в Чекраській області, потерпілий немає претензій до зловмисників, оскільки сума збитків є незначною.

Наразі правоохоронці опитують селян.

Поділитись

Коментарі

Вгору