“Соснівський СУБ” хоче підняти тариф на утримання будинків

26 листопада 2018, 08:59

Жителів будинків, які перебувають на балансі та/або обслуговуванні КП "Соснівська СУБ", інформують про зміну тарифів, інформує Діловий регіон.

У зв’язку зі збільшенням вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та мінімальної заробітної плати в Україні, комунальним підприємством "Соснівська СУБ" проведено розрахунок коригування тарифів на послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій та надано на розгляд виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Зауваження та пропозиції, щодо тарифу приймають у письмовій формі за адресою: 18005, м.Черкаси, вул. Героїв Майдану, 3/2 протягом 14 календарних днів з моменту публікації даного оголошення, повідомляє адміністрація КП "Соснівська СУБ".

Коментарі

Тетяна сказав:

А якість послуг, особливо двірників, Соснівський СУБ покращити не хоче? Ч

Скептик сказав:

А піди попрацюй двірником. На кожного з них зараз десь 2,5 дільниці. Людина фізично не в змозі гарно прибирати такі площі. Двірникам хотіли ще збільшити площі прибирання. Ото керівництво Соснівського СУБу підняло б свої дупи і пішло прибирати дільниці. А то всі контролюють, а працювати двірником ніхто не хоче. Працюють майже всі пенсіонери і тих не вистачає. А про підняття тарифів бандою Бондаренка попереджали. Хоч калькуляцій ці контори не дають.

Черкащанка сказав:

Я згадую,років 3 тому, ще до заснування ОСББ, Придніпровська СУБ надіслала нам звіт, куди ж пішли наші гроші. Ми читали і були в шоці – 9 дверей замінено (ДЕ?), замінено 24 крани (ДЕ?-ми міняли їх самі уже в ОСББ), ремонт покрівлі на всій(!) площі будинку і т.д. Стільки було брехні, то тепер вже ясно, що гроші списують, а нічого для будинків не роблять! За 25 років 2 латки зробили на асфальті! На протязі 2-х тижнів не було прибирання території,бо передавали двірників іншій структурі і не зробили перерахування! Пан Танюк в грубій формі відписався,що ми вже “не його”, хоча ще місяць ми були його!Так що, навіть якщо знову піднімуть тариф, їм його все одно не вистачить. Зрівняйте з/п начальника та гол.інженера із з/п робітників.

Вгору