«Солідарність» оголошує акцію «Українська книжка – дітям Донбасу»

05 серпня 2015, 15:47

Плакат А3 Укр книжка_1

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» ініціює на Черкащині збір книжок українською мовою для дітей із окупованих територій Донеччини та Луганщини. Принести цікаву та корисну книгу українською партійці закликають всіх черкащан. Збір літератури проводитиметься до 20 серпня в наметах «Солідарності» по всій області та в громадських приймальнях партійної організації в районах. Вся зібрана література буде передана більше сотні дітей, які відпочиватимуть в серпні на Черкащині в санаторії «Україна».

У Черкасах передати книгу дітям зі Сходу можна в партійному наметі біля «Будинку торгівлі» або в громадській приймальні – по бульвару Шевченка, 205, 6-й поверх, кабінет 604.

- Із 10 серпня і майже до кінця літа більше сотні діток з Донеччини та Луганщини відпочиватимуть на Черкащині, - розповідає ініціатор акції, голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман. - Саме їм ми і передамо зібрану літературу, щоб вони полюбили рідну мову так само, як любимо її ми. Сподіваюся, що знайдеться чимало небайдужих черкащан, хто зможе придбати цікаву книгу українською мовою і передати її дітям. Проявімо солідарність! Поділімося з дітьми любов'ю до нашої мови!

Коментарі

Вгору