«Солідарність» ініціює формування проєвропейських «коаліцій» у новообраних місцевих радах, – Рубан

13 листопада 2015, 12:06

11227901_1039945516030283_7322066336507578776_n

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» перемогла на місцевих виборах на Черкащині, зокрема здобула 18 мандатів в Черкаській обласній раді та високе представництво в районних, міських, селищних та сільських радах.

Вже скоро новообрані депутати зберуться на перші сесії та утворюватимуть коаліції для подальшої конструктивної роботи і можливості прийняття рішень задля розвитку на місцях. Керівник секретаріату Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Рубан наголошує, що партія виступатиме ініціатором формування проєвропейських «коаліцій» у новообраних місцевих радах.

- Партія «Солідарність» закликає представників всіх демократичних сил єднатися в місцевих радах і формувати проєвропейські коаліції. Не може бути будь-якої співпраці із представниками партії «Опозиційний блок», – говорить Сергій Рубан. – Адже перед нами стоять дуже важливі завдання із впровадження реформ на місцях, зокрема щодо децентралізації. Кожна місцева рада зараз має активно працювати над впровадженням ухвалених законодавчих актів, ініційованих Президентом України у змінах до Конституції. Зараз саме час громадам показати приклад, як вони вміють бути єдиними, які цінності їх об’єднують, саме від них залежатиме, яким шляхом розвиватиметься їхнє місто чи село.

За інформацією прес-служби партії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору