Чому загинуло немовля у Канівському пологовому будинку (офіційна версія)

13 листопада 2015, 11:45

imagesОфіційні представники Канівської ЦРЛ прокоментували ситуацію із загибеллю немовляти у пологовому будинку.

Зокрема, журналісти «Kanos» поспілкувалися із заступником головного лікаря Канівської ЦРЛ Сергієм Назаренком. У телефонній розмові Сергій Іванович повідомив, що жінка поступила 9 листопада о 8.10 у приймальне відділення. Після огляду лікарі встановили діагноз – передчасне відшарування низько розташованої плаценти на терміні вагітності у 37 тижнів.

Крім того, як зауважив лікар, ускладнювало ситуацію те, що це була перша вагітність і те, що у жінки виявили ожиріння першого ступеню.

«Ситуація була ургентною, оскільки у жінки була кровотеча. На мою думку, лікарі спрацювали оперативно, адже у 8.46 дитина народилася шляхом проведення кесаревого розтину, а жінка поступила у 8.10», – розповів заступник головного лікаря.

Але попри всі старання, за інформацією лікаря, дитина померла 10 листопада о 10.35. Офіційна причина смерті – асфіксія, яка була спровокована патологічним станом, у якому знаходилася дитина.

«Дитина відразу була важка, адже ще внутрішньоутробно вона відчувала гіпоксію. Дитині надавали інтенсивну терапію, проте, на жаль, її не вдалося врятувати. Розумієте, це шок для дитини, для батьків, для родичів і для нас. Адже вагітність у жінки проходила нормально. Родичам ми пояснили ситуацію і від них немає скарг», – розповів Сергій Іванович.

Крім того, за словами Назаренка, наразі триває перевірка. «Був проведений розтин. Чекаємо гістологічних висновків, які повинен надати патологоанатом», – резюмував заступник головного лікаря Канівської ЦРЛ.

Нагадаємо, Фреймут кличуть у Канівський пологовий будинок. За словами канівчанки, якщо у тебе немає грошей, то тут до тебе відносяться як до тварини.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору