Сьогодні в Умані завершився опалювальний сезон

14 квітня 2014, 22:08

14 квітня у виконавчому комітеті міської ради відбувся брифінг для представників місцевих засобів масової інформації, на якому директор комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго» Юрій Гуртовенко підвів підсумки роботи підприємства в осінньо-зимовий період 2013-2014 років, та повідомив, що опалювальний сезон завершився 11 квітня згідно розпорядження Уманської міської ради. Проте, на сьогоднішній день залишаються в роботі котельні, що забезпечують теплом лікарні, поліклініки та індивідуальні топкові в дошкільних закладах.

Про це повідомляє виконком Уманської міської ради у Facebook.

У своїй доповіді Юрій Олександрович також зазначив, що одним із проблемних питань діяльності підприємства залишаються розрахунки за енергоносії. Станом та 1 квітня 2014 року загальна заборгованість споживачів складає 21 млн. грн., в тому числі населення - 8 млн. грн.

На завершення Юрій Гуртовенко повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року за № 81 "Про вдосконалення державної політики регулювання дій на природний газ і тарифів на теплову енергію...", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, перегляне до 1 травня 2014 року встановлені ними тарифи на теплову енергію для потреб населення, збільшивши їх в середньому на 40%.

Поділитись

Коментарі

Вгору