“Сьогодні ми всі – єдині, як ніколи”: Віталія Войцехівського нагородили медаллю від повітряного командування “Центр”

01 лютого 2023, 11:52

Командувач повітряного командування "Центр" генерал-лейтенат Анатолій Кривоножко відвідав Черкащину.  У межах робочого візиту він нагородив народного депутата Віталія Войцехівського медаллю "За сприяння Збройним силам України".

Нардеп та його команда здійснюють гуманітарну місію щодо надання Збройним силам та іншим силам оборони України автомобілів, квадрокоптерів, генераторів,  засобів індивідуального спорядження, одягу та інших засобів для підтримки українських військовослужбовців.

За словами військовослужбовця Максима Данчишина, Віталій Войцехівський особисто підтримує бійців територіальної оборони міста Золотоноша, які зараз на Донбасі.

"Дуже важлива матеріальна і моральна підтримка, яку команда Войцехівського щоразу надає бійцям. Вони активно допомагають нам транспортом і впродовж трьох останніх місяців на чолі з народним депутатом були тут тричі", - розповідає Максим.

Сам же Віталій Войцехівський вважає нагороду не особисто своєю, а всієї його команди: помічників, які, окрім основної роботи, цілодобово та без вихідних волонтерять, депутатів місцевих рад, які наділяють Збройні сили особистими фінансовими ресурсами, освітян, які у вільний час плетуть сітки та готують "сухі" борщові набори, підприємців, які тихо долучаються до допомоги і з легкістю їдуть на фронт.

"Сьогодні ми всі - єдині, як ніколи. Сміливі, як ніколи. Вільні, як ніколи. Приємно, звісно, отримувати такі відзнаки, але не заради них сьогодні працює кожний українець. Виключно задля Перемоги робимо спільну благу справу", - зазначає народний обранець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору