Черкасці скаржаться, що в маршрутках не працюють валідатори

01 лютого 2023, 12:31

Сьогодні, 1 лютого, в черкаських маршрутках почали тестувати роботу валідаторів. Проте деякі містяни скаржаться на неможливість оплатити проїзд.

У Черкаській міськраді знають про проблему, але обіцяють, що все невдовзі нормалізується.

"Така проблема сьогодні є, але не у всіх автобусах, - розповідає для Про все начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко. - Тому це тестовий режим. Треба, щоб програму "підтягнув" кожен валідатор. Це залежить від якості інтернету і від району, яким пролягає маршрут. Кожен валідатор по різному "підтягує". До 12 години ми очікували ці проблеми".

Вже в другій половині дня очікується стабілізація роботи валідаторів. Пристрою необхідно лише одноразово "підтягнути" дані для нормального функціонування надалі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Рина :

Така єрунда, хтось захотів відмити кошти, а тепер дістають цим валідатором. Маєш в кармані кошти, мусиш йти пішки. Подивіться на тролейбуси, які ганяють напівпорожні. Жити і так тяжко, ще життя ускладнюють. Особисто мені, насьогодні потрібно, поміняти картку, телефон щоб добратись чимось на роботу, Єдине добре, що є можливість поновити навики водіння, та їздити на авто. Валідатори ваши!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ната :

Для пасажира не залишили права вибору оплати- порушення прав громадян

Ольга :

Кошти за оплату проїзду валідатором перераховують не відомій для нас- відомій для чиновників фірмі. Звісно, ніякого поповнення бюджету міста, ніякого прибутку для підприємства. Ще одна фірма- прокладка , відкати для міських чиновників та привід для банкрутства перевізника

Вгору