Сьогодні можна поставити незручні запитання головному “ударівцю” Черкащини

14 січня 2014, 15:38

Сьогодні можна поставити незручні запитання голові обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталію Іляшенку. Нашому виданню став відомий новий мобільний номер очільника обласного «УДАРу», публікуємо його 050-946-44-00, пише сайт "Кропива".

А спитати є про що: чому Віталій Іляшенко стабільно останніми днями замовляє дорогу джинсу на найдорожчому сайті регіону «Прочерк» (Джинса №1, Джинса №2, Джинса №3), а при цьому й досі не розрахувався з сотнями черкащан, які працювали на виборах 2012 року. Чому Віталій Іляшенко, навіть замовляючи джинсу, вводить суспільство в оману – як вийшло з його повідомленням про нібито блокування кафе «Гуляй поле», яке, як вияляється, ніхто і не блокував. Про це й піде далі мова у нашому матеріалі.

- Сьогодні о 12:00 біля Смілянської міської ради зібралось близько 300 осіб. Євромайданівці на 30-х автомобілях із символікою ЄС та України провели по всьому місту автопробіг та заїхали блокувати гостинний комплекс «Гуляй Поле», який оформлений на матір мера міста Сміли Вадима Решетняка. Про це у «Фейсбуці» повідомив керівник обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко. Цю ж інформацію «Прочерку» підтвердили і смілянські активісти, - написав "Прочерк" 12 січня.

Як виявилося, Віталій Іляшенко просто вирішив використати для власного самопіару акцію до якої не мав жодного відношення. В той же час маразм дійшов до того, що він не просто вирішив попіаритися на чужій праці, а навіть увів в оману суспільство про нібито блокування ресторану «Гуляй поле», який вже тривалий час не належить регіоналу Вадиму Решетняку. І це все транслював, очевидно, що не безкоштовно шанований ресурс "Прочерк".

Звичайно, що така нахабність з боку лідера "ударівців" не могла бути непомічена справжніми актавістами, які все це організовували. Тому вони написали листа Віталію Іляшенку на електронну пошту. В листі активісти дякують "ударівцю" за інформаційну підтримку, але пояснюють, що ніякого блокування кафе «Гуляй поле» не відбувалося, а заходи проходили біля пам’ятників духовно-істричним героям.

Також активісти просять ударівця спростувати поширену ним інформацію, або уточнити її в тому числі і на сайті "Прочерк". Як доказ фото листа з електронної пошти Віталія Іляшенка, яке нам надали джерела в місцевому «УДАРі».

Сам Віталій Іляшенко пропонує смілянам зустрітися і вирішити це питання. Фото з електронної пошти.

Тож будемо чекати спростувань як від Віталія Іляшенка, так і від видання "Прочерк", яке, сподіваємося, надалі буде більш пильно ставитися до замовлень голови обласної організації партії «УДАР» Віталія Іляшенка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору