Сьогодні кожен черкащанин зможе задекларувати доходи разом із відомими людьми

08 квітня 2014, 11:22

ГУ Міндоходів у Черкаській області запрошує черкащан взяти участь у Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014».

8 квітня 2014 року кожен декларант – відвідувач 22 центрів обслуговування платників Черкаської області може подати декларацію про майновий стан та доходи разом з відомими людьми Черкаського краю, які спеціально завітають з цією метою до ЦОП за місцем реєстрації.

Звертаючись до черкащан в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць закликав активно долучитись до акції, відвідати сервісні центри і добровільно задекларувати минулорічні доходи. Також він запропонував 8 квітня відвідати сервісні центри і пересічним жителям області, яким не потрібно надавати декларацію про доходи, але цього дня вони матимуть змогу побачити на ділі, як відбувається процес декларування доходів, а також отримати якісні фахові консультації з питань оподаткування та справляння єдиного внеску та спеціальну друковану продукцію.

З питань участі в акції необхідно звернутися до інформаційно-комунікаційних підрозділів ДПІ ГУ Міндоходів в області, або за номером телефону 33-91-34.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору