Сміляни власними силами намагаються допомогти безпритульним тваринам

08 липня 2015, 10:15

yUmHtd5n4KoНевеличка кількість людей об’єдналися аби допомогти викинутим на вулицю тваринам. Свою організацію вони назвали «Стерилизационно-реабилитационный центр “4 лапи”, пише "Юрова гора".

«Шановні мешканці м. Сміла! Та небайдужі люди! В зв`язку із збільшенням кількості безпритульних тварин, в нашому місті планується відкриття пункту стерилізації та тимчасової перетримки безпритульних собак. З цієї нагоди, звертаємося до небайдужих та активних громадян міста за допомогою у сприянні реалізації проекту. Попереду ще чимало роботи. Наразі дуже необхідна матеріальна та фінансова підтримка. Також потрiбнi волонтери для роботи на території майбутнього притулку. Дуже вдячні тим хто допоміг фінансово та матеріально! Безпритульні тварини, це наша спільна проблема! Не лишайтесь осторонь! Сподіваємося на вашу чуйність!» - звернулися у мережі активісти організації до небайдужих людей.
Як повідомляють в спільноті організації  в м.Сміла 2 серпня з 7 до 9 ранку проводитиметься підрахунок безпритульних тварин.

Для цього 26 липня о 10: 00 біля фонтану, до виконання підрахувань пройде зустріч для закріплення території, роздачі анкет та інструкцій по підрахунку.

Телефон для звязку 093 4097069
Як повідомляють в організації, потрібно мінімум 50 людей .

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору