«Смілянський машбуд» має можливості виконувати замовлення для потреб оборони України

02 листопада 2014, 10:33

старіковаОдним із перспективних підприємств Смілянщини є ПАТ «Смілянський машинобудівний завод», який виробляє обладнання для харчової, хімічної промисловості та залізничного транспорту, інформує прес-служба ОДА.

Вже 50 років завод є одним із провідних виробників обладнання для хлібопекарської промисловості в Україні.

Голова правління «Смілянського машинобудівного заводу» Анатолій Лукич Шпак хоче, щоб його підприємство було корисним для держави та водночас могло забезпечити жителів Смілянщини робочими місцями. Про це він зазначив під час зустрічі із першим заступником голови облдержадміністрації Наталією Старіковою, начальником управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Юрієм Панченком, а також з головою Смілянської райдержадміністрації Сергієм Тимофієвим та депутатом Смілянської міської ради Наталією Шпак, які днями побували на заводі.

– Нині як керівництво області, так і заводу прагне докласти максимум зусиль, аби вітчизняний виробник був конкурентоспроможним, адже «Смілянський машбуд» має можливості виконувати замовлення для потреб оборони України, що сьогодні досить важливо, – говорить Наталія Старікова. – І зараз, в період соціально-економічних змін, необхідно намітити ряд завдань, виконуючи які, вдасться покращити ситуацію у промисловій та економічній сфері області.

Саме з цією метою керівництво заводу побувало в Міністерстві оборони України. За словами Анатолія Лукича, виробничі потужності заводу дозволяють виготовляти продукцію промислово-оборонного напрямку без залучення посередників, субпідрядників чи інших осіб. До того ж на підприємстві можуть також взятись за ремонт транспорту, що особливо актуально сьогодні, у період проведення АТО.

У ході зустрічі також обговорювали можливість реалізації проекту щодо виготовлення міні-пекарні для потреб військовослужбовців, адже вони заслуговують на те, щоб мати свіжий хліб та гарячу їжу. В ідеалі пекарня має бути мобільною та пересувною, а відтак вирішувати питання із забезпечення хлібом наших захисників на передовій.

Нині обласна влада прагне допомагати підприємствам регіону у покращенні умов їхньої діяльності, адже це дозволить використовувати увесь потужний потенціал промислових об’єктів на благо розвитку нашої держави, особливо у період війни, а також дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити заробітну плату, а відтак – і наповнювати бюджет. А це, у свою чергу, дозволить вирішувати ряд питань, зокрема гуманітарної, соціальної та економічної сфери.

Поділитись

Коментарі

Вгору