Чиновники не знають, хто відповідальний за стан доріг на Черкащині

02 листопада 2014, 11:07

13b134d26f74cdf9bd7d1d7b7f973930

На Черкащині багато ділянок доріг без господаря, неправильно встановлені дорожні знаки й місцями відсутня дорожня розмітки.

Про стан доріг на Черкащині прозвітував керівник Державтоінспекції в Черкаській області Ярослав Чубатюк під час круглого столу, де зібралися ДАІвці та дорожники, інформує МедіаМайдан.Черкаси.

За його словами, 30 квадратних метрів дорожнього покриття потребує хоча би ямкового ремонту. Не вистачає шести тисяч знаків, десята частина яких пріоритетна. Також потрібно нанести 2,5 тисяч км дорожньої розмітки та відновити 12 км транспортного огородження.

– Жахливий стан покриття на дорозі державного значення Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Потрібно вирішувати проблему «нічийних» відрізків та неправильного встановлення дорожніх знаків. Я не розумію, хто їх встановлює і за яким принципом, – говорить Ярослав Чубатюк.

Такі «неправильні знаки» збивають із пантелику водіїв. У Черкасах на вул. Ільїна дорожній знак встановлений за 100 метрів від почату перехрестя й працівники ДАІ неодноразово робили приписи, аби його перенесли.

За словами заступника начальника служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергія Майданюка, минулого року на ремонт доріг було спрямовано 95 млн. гривень, цьогоріч – удвічі менше. Водночас значно подорожчали витратні матеріали, необхідні для ремонту дорожнього покриття. Тому провести всі необхідні ремонтні роботи нереально.

На запитання від преси, чому перед нещодавнім візитом Петра Порошенка на Черкащині ремонтували покриття у негоду, ДАІвці та дорожники відповіли однаково: того дня дощу не було й роботи проводили за хорошої погоди.

Присутніх на заході автомайданівців обурило те, що посадові особи зібралися разом і спочатку заперечують очевидні речі, а потім не можуть з’ясувати хто відповідає за виконану роботу.

– Якщо на ремонт доріг не вистачає коштів – це ми ще можемо зрозуміти. Але якщо у місті неправильно встановлені дорожні знаки, на які держава витратила гроші, то хтось має за це відповідати. Якщо ви не можете знайти крайнього, то це зроблять наші хлопці, які повернуться зі Сходу, – пообіцяв керівник «Автомайдан Черкаси» Сергій Яковенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору