Смілянських школярів відправили на військово-польові збори (фото)

20 квітня 2017, 08:04

Смілянських одинадцятикласників відправили на навчання зі стрільби. Традиційно такі практичні заняття проводяться один день на базі, що знаходиться в Оршанці, і є частиною триденних військово-польових зборів для цьогорічних випускників, пише "Сміла".

Перед від’їздом 138 юнаків з 11 шкіл міста зібралися на площі біля Будинку рад. Привітали майбутніх захисників із початком зборів заступник міського голови Людмила Осейко та керівництво управління освіти, молоді та спорту.

– Для багатьох юнаків цей день буде визначальним. Вірю, що ваші військово-польові збори додадуть вам мужності, нового подиху в житті, розуміння, що ви дійсно є чоловіками, нашими захисниками і тільки ви можете захистити нас і нашу країну, кордони і свої родини. Бажаю вам здоров’я, сил і удачі. Нехай ці збори пройдуть з новими враженнями та досягненнями, - зазначила заступник міського голови Людмила Осейко.

Школярів розподілили по автобусам та розповіли порядок занять на день. Офіційно відкриття військово-польових зборів відбудеться 20 квітня на центральній площі.

Поділитись

Коментарі

Вгору